TASUTA kohaletoimetamine kõikidele üle 25 € tellimustele, alati!

Murevaba jätkusuutlikult sujuv raseerimine

Lõpuks... raseerimine, mida sa väärid

Proovige juba täna

Ühendkuningriigi esimene auhind – võidukas raseerija naistele

Meie taskukohase hinnaga esmaklassiliste toodetega jäta hüvasti tuhmunud teradele ja nahaärritusele. Meie peened teemantkattega terad tagavad, et teie habemenuga jääb teravaks kogu raseerimise ajal, millele on lisatud rahustav E-vitamiini riba, mis aitab teral hõlpsalt üle naha libiseda. Aastaid on meeste terad naiste omadest paremad olnud, enam mitte. Meie terad on valmistatud parima kvaliteediga materjalidest, nii et te ei pea vähemaga leppima.

Kuidas see töötab?

Isikupärastamine

Isikupärastamiseks saad lisada käepidemele kuni 12 tähemärki

Paindlik kohaletoimetamine

Vali oma tellimissagedus, et saaksime toimetada terad otse sinu uksele

Ei mingit kohustust

Teie juhite – peatage, jätke vahele või tühistage igal ajal

Alustamine

Kohandatud teile

Oleme teinud teie jaoks oma plaanides muudatuste tegemise võimalikult lihtsaks. Alustage oma habemenuga tellimist juba täna ja valige, kas saate tarneid iga 1 või 2 kuu järel, olenevalt raseerimise sagedusest. Täieliku kontrolli ja kohustuseta saate hõlpsalt peatada, vahele jätta või tühistada igal ajal. Ei mingit draamat, lihtsalt hõõrdumisvaba ostukogemus.

Jätkusuutlikkus

Klubiga liitudes astute sammu selle poole, et öelda ei ühekordsele plastikule ja jah säästlikumale eluviisile. Vähendame pakendeid ja kasutame kõikjal, kus võimalik, jätkusuutlikke materjale. Oleme uhked ka selle üle, et meil on oma tera ringlussevõtu kava. Lihtsalt tagastage oma terad meile, et neid saaks taaskasutada ja olla uueks eluks valmis.

#FFSBEAUTY INSTAGRAMIS

Mida kliendid ütlevad?

Ilusad tooted, hämmastav hind, lihtne sait

Heidi

"Tooted on ilusad ja hämmastava kvaliteediga – ostsin preemium käepideme ja seda on hämmastavalt mugav käes hoida! See on kaalult raske ja seda on lihtne kasutada. Pole veel isegi sisse lõiganud, nagu tavaliselt! Tellin raseerimispalsami ja rahustava palsami ja kindlasti lisan need ka oma regulaarsesse tellimusse! Ma ei oska sõnadesse panna, kui palju FFS on muutnud minu seisukohti raseerimise kohta..."

Esimene kuu tuli ülikiiresti!

Islab11

“Esimene kuu tuli ülikiiresti! Mulle tarnitakse palju keskkonnasõbralikke tooteid ja see säästab iga kuu nii palju aega. Raseerimine oli ülisujuv ja raseerija käepide on ilus. Kogu protsess on väga lihtne ja loogiline. On võimalus lisada oma kuutellimusele soovi korral lisasid."

FFS Beauty on lihtsalt fantastiline…

Jodi

“Meie majapidamine kasutab FFS-i. Ma ei jäta tavaliselt palju arvustusi, välja arvatud toodete puhul, millesse ma tõesti usun. Mul ei jätku FFS-i kiitmiseks sõnu. Taaskasutatavad pakendid, terade ja käepideme taaskasutusteenus, taskukohasus, käepideme kvaliteet, graveerimisteenus! Terad kestavad kaua ja muudavad mu jalad klaassiledaks – need sobivad suurepäraselt ka muudele õrnadele piirkondadele!

Rohkem ei ostaks praegu midagi

Danyel

„Ostsin endale ja mu tütardele 4 raseerijat, kõik isikupärastatud ja terade tellimus tähendab, et terad ei saa otsa – proovisime hiljuti päevitust ja meile meeldis see, lõhnab ka mõnusalt. Ei ostaks praegu teisi raseerijaid ja raseerimisjärgne palsam lõhnab jumalikult."