TASUTA kohaletoimetamine kõikidele üle 25 € tellimustele, alati!

Uue ajastu jätkusuutlik habemeajamine auhinnatud FFS-ilt

UUED TERAD ON PLATSIS

Raseeri ffs-iga
1
Vali plaan
2
Vali sagedus
3
Vormista ost

Teravaimad terad otse sinu ukselävele

Meie jaoks on olulised nii stiil kui ka sisu, mis ei maksa planeedi hinda. Seetõttu on meie kirglikuks sooviks muuta habemeajamine võimalikult muretuks ja jätkusuutlikuks. On aeg loobuda ühekordsetest raseerijatest ja asendada need esmaklassilise habemeajamisega, mida väärid.

Liitu nüüd

Mugav tellimusIsikupärasta oma raseerija

Muutke see enda omaks, lisades käepidemele kuni kaksteist tähemärkiTasuta kohaletoimetamine, alati

Vali oma tellimissagedus, et saaksime toimetada terad otse sinu ukseleEi mingit kohustust

Omad kontrolli – peata, jäta vahele, või tühista igal ajal

Raseerija valimine on 'Ebaoluliselt oluline!'

Ükskõik, kas soovid raseerida iga päev või ainult erilistel puhkudel, vajad selleks igal juhul parimaid tööriistu. Meie kirg on muuta habemeajamine võimalikult muretuks. Seega on aeg loobuda ühekordsetest raseerijatest ja asendada need esmaklassilise kvaliteetse raseerijaga, mida sa väärid.

Kliendikogemused

Tõesti kvaliteetsed tooted ja suurepärane klienditeenindus. Soovitan väga.

J. Richardson

Sain just eile enda oma kätte ja kasutasin seda täna, ütlen ausalt, et see on ilus, tõesti hea kvaliteediga ja absoluutselt oma hinda väärt, Mul on hea meel, et ma ei pea asendusterasid mööda kohalikku supermarketit või apteeki enam taga ajama...

H. Waygood

Olen kasutanud FFS-i aastaid ja armastan raseerija kvaliteeti. Mulle väga meeldib, et saan tarnete sagedust muuta ja ka see, et saan oma habemeajamiskreemi jms ühekaupa osta. Hiljuti kolisin ära ega muutnud oma aadressi ning Nikki klienditeenindusest saatis mulle meili ja ajas asja korda! Suurepärane

R. Rhian

Esmaklassiline kvaliteet

Meie taskukohase hinnaga esmaklassiliste toodetega saab nüridest teradest ja nahaärritusest minevik. Meie peened, teravad, titaankattega terad on habemeajamiseks optimaalselt paigutatud ning koos AccuBlade täppistrimmeriga pääsed hõlpsasti ka raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse. Saksa inseneride poolt disainitud ning valmistatud parima kvaliteediga materjalidest, sest sa oled parimat väärt.

KKK

Kuidas see töötab?

Esimeses karbis saadame teile esmaklassilise metallist käepideme ja 8 kvaliteetset tera. 28 päeva pärast saadame teile postkasti kaheksa asendustera. Tulevased tarned toimuvad teie valitud sagedusega, sõltuvalt sellest kui tihti te raseerite.

Millised on raseerimistellimuse eelised?

Saate meie peened ja teravad Saksa konstrueeritud lõiketerad otse oma ukse kaudu tasuta kontaktivaba kohaletoimetamisega, ilma et peaksite midagi tegema.

Kui palju see maksab?

Tarnime teie postkasti esmaklassilise kvaliteediga terad €9.95 eest kuus ja seda kõike teile sobival sagedusel ilma kaasnevate kohustusteta.

Kuidas saan oma tellimust peatada?

Saate oma kontol tellimuse peatada kuni kolmeks kuuks. Klõpsake valikul „Tarnegraafik“, seejärel saate iga toote kõrval klõpsata „Jäta vahele“ ja valida kuupäeva, milleni soovite tellimuse peatada.

Kuidas tellimust tühistada?

Tellimuse tühistamiseks saatke e-kiri aadressile cancel@ffs.co.uk. Lisage kirjale oma konto e-posti aadress
ja oma täisnimi, et saaksime teie konto üles leida. Me oleksime tänulikud, kui lisaksite kirjale tagasisidet meie toodete kohta. Kui teie tellimus on edukalt tühistatud, saate meie meeskonnalt kinnituse.