TASUTA kohaletoimetamine kõikidele üle 25 € tellimustele, alati!

Privaatsuspoliitika

FFS Beauty Ltd ("Meie") on pühendunud teie privaatsuse kaitsmisele ja austamisele.

See poliitika (koos meie kasutustingimused ja kõik muud selles viidatud dokumendid) sätestab aluse, mille alusel me töötleme isikuandmeid, mida me teilt kogume või mida te meile esitate.  Lugege järgnev hoolikalt läbi, et mõista meie seisukohti ja tavasid seoses teie isikuandmetega ning sellega, kuidas me neid käsitleme. Külastades veebisaiti www.ffs.co.uk, nõustute selles poliitikas kirjeldatud tavadega ja nõustute nendega.

EL üldise andmekaitse eesmärgil (GDPR), on vastutav töötleja FFS Ilu Ltd. Oleme Inglismaal ja Walesis registreeritud aktsiaselts (ettevõtte number 09390238) ja meie kirjavahetuse aadress on: FFS Ilu Ltd, Unit 14 Morgan's Business Park, Bettys Lane, Norton Canes, Staffordshire, WS11 9UU.

Teave, mida teilt kogume

Kogume ja töötleme teie kohta järgmisi andmeid:

 • Teave, mille meile annate. See on teie kohta käiv teave, mille annate meile, täites vorme meie veebisaidil www.ffs.co.uk (meie kodulehel) või meiega telefoni, e-posti või muul viisil kirjavahetuse teel. See sisaldab teavet, mille annate, kui registreerute meie veebisaidi kasutamiseks, tellite meie teenuse, otsite toodet, esitate meie veebisaidil tellimuse, osalete konkursil, reklaamikampaanias või küsitluses, vaatate videoid, loete artikleid ja kui teavitate probleemist meie veebisait. Teave, mille meile esitate, võib sisaldada teie nime, aadressi, sünniaega, e-posti aadressi ja telefoninumbrit, finants- ja krediitkaarditeavet, isikukirjeldust ja fotot.
 • Teie pangateave ei ole kunagi teie käsutuses FFS Ilu Ltd. Tehinguid tegeleb täielikult meie maksete töötleja, kes on spetsialiseerunud veebimaksete töötlemisele. Meie maksete töötleja on Stripe (https://stripe.com/payment-terms/legal). Kliendid edastavad meie maksete töötlejale ainult tundlikku/krediiditeavet (krediitkaardi andmed, finantsandmed jne). Järelikult ei salvestata teie tundlikku/krediiditeavet meie serveritesse. Stripe'il on oma privaatsuspoliitika – vaadake (https://stripe.com/gb/privacy).
 • Teave, mida me teie kohta kogume. Seoses iga teie külastusega meie veebisaidile kasutame kolmanda osapoole Google Analyticsi küpsiseid, mis on olemas, et saaksime pakkuda oma kasutajatele paremat kasutuskogemust. Kogume automaatselt järgmise teabe:
 • Teie nimi ja kontaktandmed (sealhulgas e-posti aadress) ja kõik muud kontaktandmed, mille annate meile selle veebisaidi kaudu päringu esitamisel;
 • teave, mille annate, kui teatate selle veebisaidiga seotud probleemist;
 • mis tahes kirjavahetuse andmed, kui võtate meiega ühendust;
 • tehniline teave, sealhulgas Interneti-protokolli (IP) aadress, mida kasutatakse teie arvuti Interneti-ühenduse loomiseks, teie sisselogimisteave, brauseri tüüp ja versioon, brauseri pistikprogrammide tüübid ja versioonid, operatsioonisüsteem ja platvorm;
 • teave teie külastuse kohta, sealhulgas täielikud ühtsed ressursiotsijad (URL), klõpsuvoog meie veebisaidile, selle kaudu ja veebisaidilt (sh kuupäev ja kellaaeg), teie vaadatud või otsitud tooted, teie ostuharjumused, sotsiaalmeedia profiil, lehe reageerimisajad, allalaadimisvead, teatud lehtede külastuste pikkus, lehe interaktsiooniteave (nt kerimine, klõpsud ja kursoriga üleviimine), lehelt eemale sirvimiseks kasutatud meetodid ja mis tahes telefoninumbrid, mida kasutatakse meie kliendikogemuse meeskonna numbrile helistamiseks.
 • Teave, mida saame muudest allikatest. See on teave, mida saame teie kohta, kui kasutate mõnda muud meie poolt hallatavat veebisaiti või muid meie pakutavaid teenuseid. Sel juhul oleme teid nende andmete kogumisel teavitanud, kui kavatseme neid andmeid sisemiselt jagada ja ühendada sellel veebisaidil kogutud andmetega. Samuti oleme teile öelnud, mis eesmärgil me teie andmeid jagame ja ühendame. Me ei osta ega müü kunagi sellist teavet, kuid teeme tihedat koostööd kolmandate osapooltega (sealhulgas näiteks äripartnerid, tehniliste, makse- ja tarneteenuste alltöövõtjad, reklaamivõrgustikud, analüütika pakkujad, otsinguteabe pakkujad, krediidireferentsibürood ). Anname teile teada, kui saame neilt teie kohta teavet ja millistel eesmärkidel kavatseme seda teavet kasutada.

Küpsised

Meie veebisait kasutab küpsiseid, et eristada teid teistest meie veebisaidi kasutajatest. See aitab meil pakkuda teile head kogemust meie veebisaidi sirvimisel ja võimaldab meil ka oma veebisaiti täiustada. Üksikasjaliku teabe saamiseks kasutatavate küpsiste ja nende kasutamise eesmärkide kohta vaadake meie Cookie poliitika.

Teabe kasutamine

Kasutame teie kohta käivat teavet järgmistel viisidel:

 • Teave, mille meile annate. Kasutame seda teavet:
 • täita oma kohustusi, mis tulenevad teie ja meie vahel sõlmitud lepingutest, ning pakkuda teile teavet, tooteid ja teenuseid, mida te meilt taotlete;
 • pakkuda teile teavet meie pakutavate muude toodete ja teenuste kohta, mis on sarnased juba ostetud või küsitud toodetega;
 • et pakkuda teile või lubada valitud kolmandatel isikutel teile pakkuda teavet kaupade või teenuste kohta, mis meie arvates võivad teile huvi pakkuda. Kui olete olemasolev klient, võtame teiega ühendust ainult elektrooniliste vahenditega (e-post või SMS) teabega kaupade ja teenuste kohta, mis on sarnased nendega, mis olid teile eelneva müügi või müügiläbirääkimiste objektiks. Kui olete uus klient ja kui lubame valitud kolmandatel isikutel teie andmeid kasutada, võtame (või nemad) teiega elektroonilisel teel ühendust ainult siis, kui olete sellega nõustunud. Kui te ei soovi, et me teie andmeid sellisel viisil kasutaksime või teie andmeid turunduseesmärkidel kolmandatele isikutele edastaksime, teavitage meid e-posti teel aadressil info@ffs.co.uk;
 • teavitada teid meie teenuse muudatustest;
 • tagamaks, et meie veebisaidi sisu esitatakse teile ja teie arvutile kõige tõhusamal viisil.
 • Teave, mida me teie kohta kogume. Kasutame seda teavet:
 • meie veebisaidi haldamiseks ja sisetoiminguteks, sealhulgas tõrkeotsinguks, andmeanalüüsiks, testimiseks, uurimistööks, statistikaks ja küsitlusteks;
 • meie veebisaidi jälgimiseks ja täiustamiseks, et tagada sisu esitamine teie ja teie arvuti jaoks kõige tõhusamal viisil;
 • võimaldada teil osaleda meie teenuse interaktiivsetes funktsioonides, kui otsustate seda teha;
 • osana meie jõupingutustest hoida meie veebisait ohutu ja turvalisena;
 • mõõta või mõista reklaami tõhusust, mida pakume teile ja teistele, ning pakkuda teile asjakohast reklaami;
 • teha teile ja teistele meie veebisaidi kasutajatele ettepanekuid ja soovitusi kaupade või teenuste kohta, mis võivad teile või neile huvi pakkuda.
 • Teave, mida saame muudest allikatest. Ühendame selle teabe teabega, mille meile annate, ja teabega, mida me teie kohta kogume. Kasutame seda teavet ja kombineeritud teavet ülaltoodud eesmärkidel (olenevalt meile saadava teabe tüübist).

Teie teabe avalikustamine

Nõustute, et meil on õigus jagada teie isikuandmeid järgmistega:

 • Kõik meie grupi liikmed, mis tähendab meie tütarettevõtteid, meie lõplikku valdusettevõtet ja selle tütarettevõtteid, nagu on määratletud Ühendkuningriigi 1159. aasta äriühingute seaduse jaotises 2006.
 • Valitud kolmandad osapooled, sealhulgas:
 • äripartnerid, tarnijad ja alltöövõtjad nende või teiega sõlmitud lepingute täitmiseks;
 • reklaamijad ja reklaamivõrgustikud, kes nõuavad andmeid teile ja teistele asjakohaste reklaamide valimiseks ja esitamiseks.  Me ei avalda oma reklaamijatele teavet tuvastatavate isikute kohta, kuid anname neile koondteavet oma kasutajate kohta (näiteks võime neid teavitada, et 500 alla 30-aastast naist on igal päeval nende reklaamil klõpsanud). Võime kasutada sellist koondteavet ka selleks, et aidata reklaamijatel jõuda sihtrühmani (nt naised kategoorias SW1). Võime kasutada teilt kogutud isikuandmeid, et võimaldada meil täita oma reklaamijate soove, kuvades nende reklaami sellele sihtrühmale;
 • analüüsi- ja otsingumootori pakkujad, kes aitavad meil meie veebisaiti täiustada ja optimeerida;
 • krediidireferentsibürood teie krediidiskoori hindamiseks, kui see on teiega lepingu sõlmimise tingimus.

Avaldame teie isikuandmeid kolmandatele isikutele:

 • Juhul, kui müüme või ostame mis tahes äri või vara, võime avaldada teie isikuandmed sellise ettevõtte või vara potentsiaalsele müüjale või ostjale.
 • If FFS Ilu Ltd. või sisuliselt kogu selle vara omandab kolmas isik, sel juhul võivad tema käsutuses olevad isikuandmed oma klientide kohta olla üheks üleantud varaks.
 • Kui meil on kohustus avaldada või jagada teie isikuandmeid mis tahes juriidilise kohustuse täitmiseks või selleks, et jõustada või kohaldada meie kasutustingimused or tarnetingimused ja muud lepingud; või õiguste, vara või ohutuse kaitsmiseks FFS Ilu Ltd, meie kliendid või teised. See hõlmab teabe vahetamist teiste ettevõtete ja organisatsioonidega pettusevastase kaitse ja krediidiriski vähendamise eesmärgil.

Nõuame, et kõik kolmandad isikud austaksid teie isikuandmete turvalisust ja käsitleksid neid vastavalt seadusele.

Kuhu me teie isikuandmeid salvestame

Andmeid, mida me teilt kogume, võidakse edastada ja säilitada väljaspool Euroopa Majanduspiirkonda (EMP) asuvasse sihtkohta. Seda võivad töödelda ka väljaspool EMP-d töötavad töötajad, kes töötavad meie või mõne meie tarnija heaks. See hõlmab töötajaid, kes tegelevad muuhulgas teie tellimuse täitmise, teie makseandmete töötlemise ja tugiteenuste osutamisega. Isikuandmete esitamisega nõustute selle edastamise, säilitamise või töötlemisega. Iga kord, kui edastame teie isikuandmeid EMP-st välja, tagame neile samasuguse kaitse, tagades vähemalt ühe järgmistest kaitsemeetmetest:

Edastame teie isikuandmeid ainult riikidesse, mis on Euroopa Komisjoni arvates pakkunud isikuandmetele piisavat kaitset. Lisateavet vt Euroopa Komisjon: isikuandmete kaitse piisavus kolmandates riikides.

Kui kasutame teatud teenusepakkujaid, võime kasutada Euroopa Komisjoni poolt heaks kiidetud erilepinguid, mis tagavad isikuandmetele samasuguse kaitse nagu Euroopas. Lisateabe saamiseks vt Euroopa Komisjon: näidislepingud isikuandmete edastamiseks kolmandatesse riikidesse.

Kui kasutame USA-s asuvaid teenusepakkujaid, võime neile andmeid edastada, kui nad on osa Privacy Shield'ist, mis nõuab neilt Euroopa ja USA vahel jagatud isikuandmetega sarnast kaitset. Lisateabe saamiseks vt Euroopa Komisjon: EL-USA Privacy Shield.

Kogu teave, mille meile esitate, salvestatakse meie turvalistes serverites. Kõik maksetehingud krüpteeritakse SSL-i (Secure Socket Layer) krüptimisega. Kui oleme teile andnud (või kui olete valinud) parooli, mis võimaldab teil pääseda meie veebisaidi teatud osadele, vastutate selle parooli konfidentsiaalsena hoidmise eest. Palume teil parooli mitte kellegagi jagada.

Kahjuks ei ole teabe edastamine Interneti kaudu täiesti turvaline. Kuigi anname endast parima, et kaitsta teie isikuandmeid, sealhulgas testida meie veebisaiti mis tahes turvaaukude suhtes, ei saa me tagada teie veebisaidile edastatud andmete turvalisust; mis tahes edastamine toimub teie enda riisikol. Kui oleme teie teabe kätte saanud, kasutame volitamata juurdepääsu vältimiseks rangeid protseduure ja turvaelemente.

Teie seaduslikud õigused

Teatud juhtudel on teil andmekaitseseadustest tulenevad õigused seoses teie isikuandmetega.

Taotle juurdepääsu teie isikuandmetele (üldtuntud kui "andmesubjekti juurdepääsutaotlus"). See võimaldab teil saada koopia meie valduses olevatest isikuandmetest ja kontrollida, kas me töötleme neid seaduslikult.

Taotlege parandust isikuandmetest, mida me teie kohta säilitame. See võimaldab teil lasta parandada kõik meie valduses olevad mittetäielikud või ebatäpsed andmed, kuigi meil võib tekkida vajadus kontrollida uute andmete õigsust, mida meile esitate.

Taotle kustutamist teie isikuandmetest. See võimaldab teil paluda meil isikuandmed kustutada või eemaldada, kui meil pole mõjuvat põhjust nende töötlemise jätkamiseks. Samuti on teil õigus paluda meil kustutada või eemaldada oma isikuandmed, kui olete edukalt kasutanud oma õigust esitada vastuväiteid töötlemisele (vt allpool), kui oleme võib-olla töötlenud teie andmeid ebaseaduslikult või kui oleme kohustatud teie isikuandmeid kustutama järgima kohalikke seadusi. Pange tähele, et me ei pruugi alati teie kustutamistaotlust täita konkreetsetel juriidilistel põhjustel, millest teavitatakse teid vajaduse korral teie taotluse esitamise ajal.

Töötlemise objekt teie isikuandmete kohta, kui me toetume õigustatud huvile (või kolmanda isiku huvidele) ja teie konkreetses olukorras on midagi, mis sunnib teid sel põhjusel töötlemisele vastuväiteid esitama, kuna tunnete, et see mõjutab teie põhiõigusi ja -vabadusi. . Samuti on teil õigus esitada vastuväiteid, kui me töötleme teie isikuandmeid otseturunduse eesmärgil. Mõnel juhul võime näidata, et meil on teie teabe töötlemiseks mõjuvad õiguslikud alused, mis on ülimuslikud teie õigused ja vabadused.

Taotle töötlemise piiramist teie isikuandmetest. See võimaldab teil paluda meil peatada teie isikuandmete töötlemine järgmistel juhtudel: (a) kui soovite, et me tuvastaksime andmete täpsuse; (b) kui andmete kasutamine on ebaseaduslik, kuid te ei soovi, et me need kustutaksime; (c) kui vajate, et me hoiaksime andmeid, isegi kui me neid enam ei vaja, kuna vajate neid õigusnõuete esitamiseks, esitamiseks või kaitsmiseks; või (d) olete oma andmete kasutamisele vastu vaielnud, kuid me peame kontrollima, kas meil on nende kasutamiseks ülekaalukas seaduslik põhjus.

Taotlege ülekandmist edastada oma isikuandmed teile või kolmandale osapoolele. Esitame teile või teie valitud kolmandale osapoolele teie isikuandmed struktureeritud, tavaliselt kasutatavas, masinloetavas vormingus. Pange tähele, et see õigus kehtib ainult automatiseeritud teabele, mille kasutamiseks andsite meile algselt nõusoleku või kui kasutasime teavet teiega sõlmitud lepingu täitmiseks.

Nõusolek tuleb igal ajal tagasi võtta kui me tugineme teie isikuandmete töötlemiseks nõusolekule. See ei mõjuta aga enne nõusoleku tagasivõtmist tehtud töötlemise seaduslikkust. Kui võtate oma nõusoleku tagasi, ei pruugi meil olla võimalik teile teatud tooteid või teenuseid pakkuda. Kui see nii on, anname teile nõu nõusoleku tagasivõtmise ajal.

Kui soovite kasutada mõnda ülaltoodud õigust, võtke meiega ühendust aadressil info@ffs.co.uk.

Teil on õigus paluda meil teie isikuandmeid turunduseesmärkidel mitte töödelda. Tavaliselt teavitame teid (enne teie andmete kogumist), kui kavatseme teie andmeid sellistel eesmärkidel kasutada või kui kavatseme teie teavet sellistel eesmärkidel mis tahes kolmandale osapoolele avaldada. Saate kasutada oma õigust sellist töötlemist takistada, märkides teatud ruudud vormidel, mida me teie andmete kogumiseks kasutame, järgides teile saadetud turundusteates loobumislinke või võttes meiega ühendust aadressil info@ffs.co.uk.

Meie veebisait võib aeg-ajalt sisaldada linke meie partnervõrgustike, reklaamijate ja sidusettevõtete veebisaitidele ja veebisaitidelt.  Kui järgite linki mõnele neist veebisaitidest, võtke arvesse, et neil veebisaitidel on oma privaatsuspoliitika ja me ei võta nende poliitikate eest mingit vastutust.  Kontrollige neid eeskirju enne nendele veebisaitidele isikuandmete esitamist.

Me ei kasuta teie isikuandmeid kunagi muudel eesmärkidel peale ülalnimetatud. Kui soovime kasutada teie isikuandmeid mis tahes muul eesmärgil kui ülalnimetatud, võtame teiega ühendust, et küsida enne seda teie nõusolekut.

Kui kaua te minu isikuandmeid kasutate?

Seaduse järgi peame säilitama oma klientide põhiteavet (sealhulgas kontakt-, isiku-, finants- ja tehinguandmeid) kuus aastat pärast seda, kui nad maksustamise eesmärgil enam kliente ei ole.

Mõnel juhul võite paluda meil oma andmed kustutada: lisateabe saamiseks vaadake ülaltoodud jaotist Kustutamise taotlemine.

Mõnel juhul võime anonüümseks muuta teie isikuandmed (nii et neid ei saa enam teiega seostada) teadusuuringute või statistilistel eesmärkidel. Sel juhul võime seda teavet kasutada lõpmatuseni ilma teile sellest ette teatamata.

Muudatused meie privaatsuspoliitikas

Kõik muudatused, mida me oma privaatsuspoliitikas tulevikus teeme, postitatakse sellele lehele ja teavitatakse teid vajadusel e-posti teel. Kontrollige meie privaatsuseeskirjade värskenduste või muudatuste nägemiseks sageli uuesti.

Kontakt

Selle privaatsuspoliitikaga seotud küsimused, kommentaarid ja taotlused on teretulnud ja need tuleks adresseerida info@ffs.co.uk.