TASUTA kohaletoimetamine kõikidele üle 25 € tellimustele, alati!

Kohaletoimetamine

Kõik meie tellimiskastid mahuvad läbi enamiku standardsete kirjakastide. Saadame kõik teie kohaliku postikandja kaudu ja tellimuste saabumine võib praeguste ülemaailmsete sündmuste tõttu võtta aega 7–10 tööpäeva.

Võite olla kindel, et jälgime kõiki oma tarneid.

Kui te ei ole mingil põhjusel tellimust seitsme tööpäeva jooksul kätte saanud, saatke meile e-kiri aadressil info@ffs.co.uk ja me teeme kõik endast oleneva, et teid aidata.

Kõik korduvad üle 25 naela ületavad tarned saavad tasuta kohaletoimetamise alla 25 naela, Ühendkuningriigi piires tarnimisel võetakse tasu 2.20 naela, kuid teistes piirkondades on see kõrgem.

Tagastamine

Oleme veendunud, et hakkate oma uut FFS-i pardlit armastama, kuid kui teil on toote ja tellimusega probleeme, saatke meile e-kiri aadressil info@ffs.co.uk. Kuna pakume tasuta kohaletoimetamist, ei saa me kahjuks pakkuda tasuta tagastusteenust, välja arvatud juhul, kui teie toode on vigane.

Palun tagastage kõik kaubad oma tellimuse kinnitusnumbriga allolevale aadressile. Soovitame teil kasutada salvestatud kohaletoimetamise teenust, kuna kaotatud esemeid ei saa hüvitada.

FFS Beauty Ltd, Unit 8, Heritage Park, Hayes Way, Cannock, WS11 7LT.