TASUTA kohaletoimetamine kõikidele üle 25 € tellimustele, alati!

Tagastamine

1.0 Need tingimused

1.1 Mida need tingimused hõlmavad. Need on tingimused, mille alusel me teile tooteid tarnime, olgu need siis kaubad, teenused või digitaalne sisu.

1.2 Miks peaksite neid lugema?. Enne tellimuse meile esitamist lugege need tingimused hoolikalt läbi. Need tingimused ütlevad teile, kes me oleme, kuidas me teile tooteid pakume, kuidas teie ja meie võime lepingut muuta või lõpetada, mida teha probleemi korral ja muud olulist teavet. Kui arvate, et nendes tingimustes on viga või vajate muudatusi, võtke meiega ühendust, et arutada.

2.0 Teave meie kohta ja kuidas meiega ühendust võtta

2.1 Kes me oleme. Oleme FFS Beauty Ltd., mis kaupleb Inglismaal ja Walesis registreeritud ettevõtte nime all "FFS Beauty Ltd". Meie ettevõtte registreerimisnumber on 09390238 ja meie registrijärgne asukoht on aadressil FFS Beauty Ltd, Unit 14 Morgan's Business Park, Bettys Lane, Norton Canes, Staffordshire, WS11 9UU. Meie registreeritud KMKR number on 216137728.

2.2 Kuidas meiega ühendust võtta. Saate meiega ühendust võtta, helistades meie kliendikogemuse meeskonnale numbril 01543 648044 või kirjutades meile aadressil info@ffs.co.uk ja FFS Beauty Ltd, Unit 14 Morgan's Business Park, Bettys Lane, Norton Canes, Staffordshire, WS11 9UU.

2.3 Kuidas me saame teiega ühendust võtta. Kui peame teiega ühendust võtma, teeme seda telefoni teel või kirjutades teile meiliaadressil või postiaadressil, mille olete meile oma kontol andnud.
2.4 "Kirjutamine" hõlmab e-kirju. Kui kasutame nendes tingimustes sõnu "kirjutamine" või "kirjutatud", hõlmab see ka meile.

3.0 Meie leping teiega

3.1 Kuidas me teie tellimust vastu võtame. Meie aktsepteerime teie tellimust siis, kui saadame teile selle kinnitamiseks ja aktsepteerimiseks meili, misjärel sõlmitakse teie ja meie vahel leping.
3.2 Kui me ei saa teie tellimust vastu võtta. Kui me ei saa teie tellimust vastu võtta, teavitame teid sellest ega võta teilt toote eest tasu. Põhjuseks võib olla see, et toode on otsas, meie ressursside ootamatud piirangud, mida me ei saanud mõistlikult planeerida, kuna teie makseviis lükati tagasi, kuna oleme tuvastanud vea toote hinnas või kirjelduses või me ei suuda teie määratud tarnetähtajast kinni pidada.
3.3 Teie tellimuse number. Määrame teie tellimusele tellimuse numbri (tellimuse identifikaatori kujul) ja ütleme teile, mis see on, kui võtame teie tellimuse vastu. Meile on abiks, kui saate meile tellimuse numbri iga kord, kui võtate meiega ühendust oma tellimuse kohta, öelda.

4.0 Meie tooted

4.1 Tooted võivad piltidel olevast veidi erineda. Meie veebisaidil olevate toodete pildid on illustratiivse tähendusega. Kuigi oleme teinud kõik endast oleneva, et värve kuvada täpselt, ei saa me garanteerida, et seadme värvide kuva peegeldab täpselt toodete värvi. Teie toode võib piltidel olevast veidi erineda.
4.2 Toote pakend võib erineda. Toote pakend võib erineda meie veebisaidil olevatel piltidel näidatust.

5.0 Teie õigused teha muudatusi 

Kui soovite tellitud toodet muuta, võtke meiega ühendust. Anname teada, kui muudatus on võimalik. Võimaluse korral anname teile teada kõikidest muudatustest toote hinnas, tarneajas või muus, mis oleks teie soovitud muudatuse tulemusena vajalik ja palume teil kinnitada, kas soovite toote hinna, tarneaja või muu vajaliku muudatuse tõttu jätkata. muuta. Kui me ei saa muudatust teha või muudatuse tegemise tagajärjed on teile vastuvõetamatud, võite soovida lepingu lõpetada (vt punkt 8 – Teie õigused leping lõpetada).

6.0 Meie õigused teha muudatusi

6.1 Väiksemad muudatused toodetes. Võime toodet muuta:
6.1.1 kajastada muudatusi asjakohastes seadustes ja regulatiivsetes nõuetes. Need muudatused ei mõjuta teie toote kasutamist, kuid võivad mõjutada toote valmistamisel kasutatud materjalide tüüpi või päritolu; ja
6.1.2 väiksemate tehniliste kohanduste ja paranduste rakendamiseks, näiteks tootmisprotsessi, materjalide kvaliteedi või kasutajakogemuse parandamiseks. Need muudatused ei mõjuta teie toote kasutamist.
6.2 Olulisemad muudatused toodetes ja käesolevates tingimustes. Lisaks võib meil mõnikord olla vaja teha nendes tingimustes või tootes olulisemaid muudatusi, kuid kui me seda teeme, teavitame teid sellest ja te võite meiega ühendust võtta, et leping enne muudatuste jõustumist lõpetada ja mis tahes toodete eest raha tagasi saada. makstud, aga kätte saamata.

7.0 Toodete pakkumine

7.1 Kohaletoimetamise kulud. Kohaletoimetamise kulud kuvatakse teile meie veebisaidil.
7.2 Millal me tooteid tarnime. Tellimuse vormistamise käigus anname teile teada, millal tooted teile tarnime. Kui tooted on käimasolevad teenused või tellimus(ed), anname teile tellimusprotsessi käigus teada ka selle, millal ja kuidas saate lepingu lõpetada. Täpsemad üksikasjad oma FFS Beauty tellimuse kohta leiate, logides sisse saidil www.ffs.co.uk oma "Minu konto" alale ja klõpsates linki "Konto üksikasjad".
7.2.1 Kui tooted on kaubad (ostetakse ühekordselt). Kui tooted on kaubad, tarnime need teile esimesel võimalusel (tavaliselt 3-5 tööpäeva jooksul) ja igal juhul 30 päeva jooksul pärast tellimuse vastuvõtmise päeva.
7.2.2 Kui tooted on käimasoleva kauba kättesaamise tellimus. Tarnime teile kaupu vastavalt teie tellimuse tingimustele, kuni lõpetate lepingu punktis 8 kirjeldatud viisil või lõpetame lepingu teile kirjaliku teatega, nagu on kirjeldatud punktis 10. 
7.3 Me ei vastuta viivituste eest, mis ei ole meie kontrolli all. Kui meie toodete tarnimine viibib meist sõltumatu sündmuse tõttu, võtame teiega esimesel võimalusel ühendust ja võtame kasutusele meetmed viivituse mõju minimeerimiseks. Kui me seda teeme, ei vastuta me sündmusest tingitud viivituste eest, kuid kui on oht, et hilinemine on suur, võite meiega ühendust võtta, et leping lõpetada ja saada raha tagasi toodete eest, mille eest olete maksnud, kuid mida pole 30 päeva jooksul kätte saanud. .
7.4 Kui Te ei viibi toote üleandmise ajal kodus. Kui teie aadressil pole kedagi kättetoimetamiseks saadaval ja tooteid ei saa teie postkasti kaudu postitada, jätab Royal Mail teile tavaliselt teate, mis teavitab teid kohaletoimetamise ümberkorraldamisest (tavaliselt hõlmab see teie kohalikust sorteerimisbüroost väljavõtmist või nad on jätnud teie paki naabrile).
7.5 Teie seaduslikud õigused, kui tarnime kauba hilinemisega. Teil on seaduslikud õigused, kui tarnime kauba hilinemisega. Kui jätame tarnetähtajast mööda (praegu 30 päeva meie kontrolli alt väljas olevate viivituste tõttu Covid-19 tõttu) mis tahes kauba puhul võite käsitleda lepingut kohe lõppenuna, kui kehtib mõni järgmistest:
7.5.1 oleme keeldunud kauba kohaletoimetamisest;
7.5.2 kohaletoimetamine tarnetähtaja jooksul oli hädavajalik (võttes arvesse kõiki olulisi asjaolusid); või
7.5.3 ütlesite meile enne teie tellimuse vastuvõtmist, et tarnetähtaja jooksul kohaletoimetamine on hädavajalik.
7.6 Uue tarnetähtaja määramine. Kui te ei soovi käsitleda lepingut kohe lõppenuna või teil pole selleks õigust punkti 7.5 alusel, võite anda meile uue tarnetähtaja, mis peab olema mõistlik, ja käsitleda lepingut. kui me uuest tähtajast ei pea kinni.
7.7 Lepingu lõpetamine hilinenud kohaletoimetamise tõttu. Kui otsustate käsitleda lepingut punkti 7.5 või punkti 7.6 alusel hilinenud tarnimise korral lepingu lõppemisena, saate oma tellimuse mis tahes kauba osas tühistada või tarnitud kauba tagasi lükata. Soovi korral võite mõne kauba (mitte kõigi) tellimuse tagasi lükata või tühistada, välja arvatud juhul, kui nende osadeks jagamine vähendaks oluliselt nende väärtust. Pärast seda tagastame kõik teie poolt meile tasutud summad tühistatud kaupade ja nende kohaletoimetamise eest. Kui kaup on teile kohale toimetatud, peate need kas isiklikult tagastama ostukohta või postitama need meile tagasi. Helistage meie kliendikogemuse meeskonnale numbril 01543 648044 või saatke meile e-kiri info@ffs.co.uk
7.8 Kui hakkate kauba eest vastutama. Toote eest, mis on kaup, vastutate teie alates hetkest, kui tarnime toote teie poolt meile antud aadressile.
7.9 Kui teil on kaup. Teil on toode, mis on kaup pärast seda, kui oleme makse täielikult kätte saanud.
7.10 Mis juhtub, kui te meile nõutavat teavet ei anna?. Vajame teilt teatud teavet, et saaksime teile tooteid tarnida, näiteks toote tüüp ning teie nimi ja aadress. Tavaliselt saame selle teabe võtta meie veebisaidil teie kontol esitatud üksikasjadest. Kui annate meile ebatäielikku või ebaõiget teavet, võime lepingu lõpetada (ja rakendub punkt 10.2) või võtta mõistliku lisatasu, et hüvitada meile sellest tulenevalt nõutud lisatöö. Me ei vastuta toodete hilinenud tarnimise või nende osa tarnimata jätmise eest, kui see on tingitud sellest, et te ei esita meile täpset teavet, mida vajame mõistliku aja jooksul pärast meie küsimist.
7.11 Põhjused, miks võime teile toodete tarnimise peatada. Meil võib tekkida vajadus peatada toote tarnimine:
7.11.1 tegeleda tehniliste probleemidega või teha väiksemaid tehnilisi muudatusi;
7.11.2 uuendada toodet, et kajastada muudatusi asjakohastes seadustes ja regulatiivsetes nõuetes;
7.11.3 teha tootes muudatusi vastavalt teie soovile või meie poolt teile teatatud (vt punkt 6).
7.12 Teie õigused, kui peatame toodete tarnimise. Võtame teiega eelnevalt ühendust ja teatame teile, et peatame toote tarnimise, välja arvatud juhul, kui probleem on kiireloomuline või hädaolukord. Kui peame toote peatama, kohandame hinda nii, et te ei maksa toodete eest nende peatamise ajal. Võite meiega ühendust võtta toote lepingu lõpetamiseks, kui me selle peatame, või öelda, et peatame selle ja me tagastame teile toote eest ettemaksuna tasutud summad pärast lepingu lõpetamist.
7.13 Samuti võime peatada toodete tarnimise, kui te ei maksa. Kui te ei maksa õigeaegselt või kui teie deebet- või krediitkaardikontolt ei saa mingil põhjusel tasu võtta, jätab FFS Beauty Ltd. endale õiguse teha täiendavaid katseid teie deebet- või krediitkaardilt oma äranägemise järgi tasu võtta. Nõustute mitte pidama meid vastutavaks pangakulude (või muude tasude) eest, mis on tekkinud seoses teie kontole tehtud maksetega. Kui makse ei ole ikka veel tehtud 30 päeva jooksul pärast seda, kui oleme teile meelde tuletanud, jätame endale õiguse teie tellimus peatada, kuni olete meile tasumata summad (vt punkt 12.5). Võime toodete tarnimise peatada seni, kuni olete tasumata jäänud summad. Võtame teiega ühendust ja teatame, et peatame toodete tarnimise. Me ei peata tooteid, mille puhul vaidlustate tasumata arve (vt p 12.8). Me ei võta teilt toodete eest tasu perioodil, mil need on peatatud. Lisaks toodete peatamisele võime nõuda ka viivist (vt p 12.7).

8.0 Teie õigused leping lõpetada

8.1 Võite alati meiega sõlmitud lepingu lõpetada. Teie õigused lepingu lõpetamisel sõltuvad sellest, mida olete ostnud, kas sellel on midagi valesti, kuidas me toimime ja millal otsustate lepingu lõpetada:
8.1.1 Kui ostetud kaup on vigane või valesti kirjeldatud, võib teil olla seaduslik õigus leping lõpetada (või toote parandamiseks või väljavahetamiseks või hoolduse uuesti teostamiseks või osa või kogu raha tagasi saamiseks), vt punkt 11;
8.1.2 Kui soovite lepingu lõpetada millegi tõttu, mida oleme teinud või teile öelnud, et kavatseme seda teha, vt p 8.2;
8.1.3 Kui olete just toote suhtes meelt muutnud, vaadake punkt 8.3. Kui olete järelemõtlemisaja jooksul, võib teil olla võimalik raha tagasi saada, kuid sellest võidakse teha mahaarvamisi ja teil tuleb tasuda kaupade tagastamise kulud;
8.1.4 Kõigil muudel juhtudel (kui me ei ole süüdi ja pole õigust meelt muuta), vaata punkti 8.6.
8.2 Lepingu lõpetamine millegi tõttu, mida oleme teinud või kavatseme teha. Kui lõpetate lepingu allpool punktides 8.2.1 kuni 8.2.5 sätestatud põhjusel, lõpeb leping kohe ja tagastame teile kogu kauba eest, mida pole tarnitud, ning teil võib olla õigus saada hüvitist. Põhjused on järgmised:
8.2.1 oleme teile teatanud toote või käesolevate tingimuste eelseisvast muudatusest, millega te ei nõustu (vt p 6.2);
8.2.2 oleme teile rääkinud veast teie tellitud toote hinnas või kirjelduses ja te ei soovi jätkata;
8.2.3 on oht, et toodete tarnimine võib meie kontrolli alt sõltumatute sündmuste tõttu oluliselt viibida;
8.2.4 oleme tehnilistel põhjustel peatanud toodete tarnimise või teatame teile, et peatame need tehnilistel põhjustel, igal juhul kauemaks kui 30 päevaks; või
8.2.5 teil on seaduslik õigus leping lõpetada, kui oleme teinud midagi valesti (sealhulgas see, et oleme tarnimisega hilinenud (vt p 7.6).
8.3 Oma õiguse kasutamine meelt muuta (2013. aasta tarbijalepingute eeskirjad). Enamiku veebist ostetud toodete puhul on teil seaduslik õigus 14 päeva jooksul meelt muuta ja raha tagasi saada. Neid õigusi, mis tulenevad 2013. aasta tarbijalepingute määrustest, on nendes tingimustes üksikasjalikumalt selgitatud.
8.4 Kui teil ei ole õigust oma meelt muuta. Teil ei ole õigust muuta oma meelt tervisekaitse või hügieeni eesmärgil suletud toodete suhtes, kui need on pärast kättesaamist avatud.
8.5 Kui kaua ma pean oma meelt muutma? Teil on 14 päeva aega pärast teie (või teie määratud isiku) kauba kättesaamist, kui:
8.5.1 Teie kaubad on jagatud mitmeks tarneks erinevatel päevadel. Sel juhul on teil aega kuni 14 päeva jooksul alates päevast, mil teie (või teie määratud isik) viimase tarne kätte saite, et muuta oma meelt kauba suhtes.
8.5.2 Teie kaubad on ette nähtud regulaarseks kohaletoimetamiseks kindlaksmääratud perioodi jooksul (nt tellimus). Sel juhul on teil aega kuni 14 päeva pärast teie (või teie määratud isiku) kauba esmakordse kättetoimetamist.
8.6 Lepingu lõpetamine, kui me ei ole süüdi ja teie meelt muuta ei ole õigust. Isegi kui me ei ole süüdi ja teil pole õigust meelt muuta (vt p 8.1), saate ikkagi lepingu lõpetada enne selle täitmist. Kaubaleping sõlmitakse kauba üleandmisel ja selle eest tasumisel. Kui soovite nendel asjaoludel lepingu lõpetada, võtke meiega lihtsalt ühendust ja andke meile teada. Leping lõpeb alles 1 kalendrikuu möödumisel päevast, mil meiega ühendust võtsite. Me tagastame kõik ettemaksud, mille olete teinud toodete eest, mida teile ei tarnita. Näiteks kui ütlete meile, et soovite lepingu lõpetada 4. veebruaril, jätkame toote tarnimist kuni 3. märtsini. Võtame tasu ainult toote tarnimise eest kuni 3. märtsini ja tagastame kõik summad, mille olete toote tarnimise eest ette maksnud pärast 3. märtsi.

9.0 Kuidas meiega leping lõpetada (kaasa arvatud juhul, kui olete meelt muutnud)

9.1 Öelge meile, et soovite lepingu lõpetada. Saatke meile e-kiri meie kliendikogemuse meeskonnale aadressil cancel@ffs.co.uk. Esitage oma nimi, kodune aadress, tellimuse üksikasjad ja võimaluse korral oma telefoninumber ja e-posti aadress.
9.2 Millal tasume tagastamiskulud. Maksame tagastamise kulud:
9.2.1 kui tooted on vigased või valesti kirjeldatud; või
9.2.2 kui lõpetate lepingu, kuna oleme teile teatanud eelseisvatest toote või käesolevate tingimuste muudatustest, hinna või kirjelduse veast, tarne viibimisest, mis on tingitud sündmustest, mis ei ole meie kontrolli all, või seetõttu, et teil on selleks seaduslik õigus millegi, mille oleme valesti teinud, tagajärg. Kõigil muudel juhtudel (kaasa arvatud juhul, kui kasutate oma õigust meelt muuta) peate tagastamiskulud tasuma.
9.3 Kuidas me teile raha tagastame. Tagastame teile toodete eest tasutud hinna (sh vajadusel kohaletoimetamise kulud) vastavalt makseviisile. Siiski võime teha hinnast mahaarvamisi, nagu allpool kirjeldatud.
9.4 Mahaarvamised tagasimaksetest, kui kasutate oma õigust meelt muuta. Kui kasutate oma õigust meelt muuta:
9.4.1 Võime vähendada teile tagastatavat hinda (välja arvatud kohaletoimetamiskulud), et kajastada kauba väärtuse vähenemist, kui selle on põhjustanud teie kauba käitlemine viisil, mis ei oleks poes lubatud. Kui tagastame teile tasutud hinna enne, kui saame kaubaga tutvuda ja hiljem avastame, et olete kaupu käsitlenud lubamatult, peate meile tasuma vastava summa.
9.4.2 Maksimaalne tarnekulude hüvitamine on meie pakutava odavaima tarneviisiga kohaletoimetamise kulud. Näiteks kui pakume toote kohaletoimetamist 3-5 päeva jooksul ühe hinnaga, kuid valite toote kohaletoimetamise 24 tunni jooksul kõrgema hinnaga, siis tagastame ainult selle summa, mille oleksite tasunud odavama tarneviisi korral.
9.5 Millal teie raha tagasi tehakse. Teeme teile kuuluvad tagasimaksed esimesel võimalusel. Kui kasutate oma õigust meelt muuta, tagastatakse teile raha 14 päeva jooksul alates päevast, mil oleme toote teilt tagasi saanud, või kui olete varem, siis päevast, mil esitate meile tõendi selle kohta, et olete toote saatnud. toode meile tagasi. Lisateavet toote meile tagastamise kohta leiate punktist 9.2.

10.0 Meie õigused leping lõpetada

10.1 Võime lepingu lõpetada, kui te seda rikute. Võime toote lepingu igal ajal lõpetada, kirjutades teile, kui:
10.1.1 te ei tee meile maksetähtajal makseid ega tasu ikka veel 14 päeva jooksul pärast seda, kui oleme teile maksetähtaja meelde tuletanud;
10.1.2 te ei anna meile mõistliku aja jooksul pärast seda, kui me seda küsisime, meile toodete pakkumiseks vajalikku teavet, näiteks toote tüüp ning teie nimi ja aadress; või
10.1.3 te ei luba meil tooteid teile mõistliku aja jooksul tarnida.
10.2 Lepingu rikkumise korral peate meile hüvitama. Kui lõpetame lepingu punktis 10.1 sätestatud olukordades, tagastame teile kogu raha, mille olete ette maksnud toodete eest, mida me ei ole tarninud, kuid võime teilt maha arvata või võtta teilt mõistliku hüvitise netokulude eest, mis tekivad teie tegevuse tõttu. lepingut rikkudes.
10.3 Võime toote taganeda. Võime teile kirjutada, et teavitada teid, et lõpetame toote pakkumise. Teavitame teid toote tarnimise peatamisest vähemalt 30 päeva ette ja tagastame teile kõik ettemakstud summad toodete eest, mida ei pakuta.

11.0 Kui tootega on probleeme

11.1 Kuidas meile probleemidest rääkida. Kui teil on toote kohta küsimusi või pretensioone, võtke meiega ühendust. Võite helistada meie kliendikogemuse meeskonnale numbril 01543 648044 või kirjutada meile aadressil info@ffs.co.uk või FFS Beauty Ltd, Unit 14 Morgan's Business Park, Bettys Lane, Norton Canes, Staffordshire, WS11 9UU.
11.2 Teie seaduslike õiguste kokkuvõte. Meil on seaduslik kohustus tarnida tooteid, mis vastavad käesolevale lepingule. Vaadake allolevat teavet tootega seotud peamiste seaduslike õiguste kokkuvõtte saamiseks. Mitte miski nendes tingimustes ei mõjuta teie seaduslikke õigusi.
See on teie peamiste seaduslike õiguste kokkuvõte. Nende puhul kehtivad teatud erandid. Täpsema teabe saamiseks külastage kodanike nõustamise veebisaiti www.adviceguide.org.uk või helistage numbril 03454 04 05 06.
Kui teie toode on kaup, näiteks mööbel või sülearvuti, siis 2015. aasta tarbijaõiguste seaduse kohaselt peavad kaubad olema kirjeldatud, otstarbekohased ja rahuldava kvaliteediga. Teie toote eeldatava eluea jooksul annavad teie seaduslikud õigused teile järgmise:
Kuni 30 päeva: kui teie kaup on defektne, saate raha kohe tagasi.
Kuni kuus kuud: kui teie kaupa ei saa parandada või asendada, on teil enamikul juhtudel õigus kogu raha tagasi saada.
Kuni kuus aastat: kui teie kaup ei kesta mõistlikult kaua, võib teil olla õigus raha tagasi saada.
11.3 Teie kohustus tagastada tagasilükatud tooted. Kui soovite kasutada oma seaduslikke õigusi toodete tagasilükkamiseks, peate need kas isiklikult tagastama ostmiskohta või saatma need meile tagasi. Postikulu me ei maksa. Helistage meie kliendikogemuse meeskonnale numbril 01543 648044 või saatke meile e-kiri info@ffs.co.uk tagastussildi jaoks.

12.0 Hind ja tasumine

12.1 Mõisted. „Esmane tellimise kuupäev” on tellimuse eest esimese makse tegemise kuupäev. Igakuine tellimus nõuab makset FFS Beautyle iga 30 päeva järel pärast esialgset tellimiskuupäeva.
12.2 Kust leida toote hinda. Toote hind (sisaldab käibemaksu) on hind, mis on märgitud tellimuse vormistamise lehtedel. Me võtame kõik mõistlikud meetmed tagamaks, et teile soovitatud toote hind on õige. Palun vaadake punktist 12.4, mis juhtub, kui avastame teie tellitud toote hinnas vea. Teil on igal ajal pärast esialgset tellimiskuupäeva õigus muuta oma makseprofiili meie saidi jaotises „Minu konto”. Järgmise maksekuupäeva andmed leiate "Minu konto" avalehel.
12.3 Anname edasi käibemaksumäära muudatused. Kui käibemaksumäär muutub teie tellimuse kuupäeva ja toote tarnimise kuupäeva vahelisel ajal, kohandame teie poolt tasutud käibemaksumäära, välja arvatud juhul, kui olete juba enne käibemaksumäära muudatuse jõustumist toote eest täielikult tasunud.
12.4 Mis juhtub, kui hindame valesti?. Alati on võimalik, et vaatamata meie pingutustele võib osa meie müüdavatest toodetest olla vale hinnaga. Tavaliselt kontrollime hindu enne teie tellimuse vastuvõtmist, nii et kui toote õige hind teie tellimuse kuupäeval on väiksem kui meie märgitud hind teie tellimuse kuupäeval, võtame tasu väiksema summa. Kui toote õige hind teie tellimuse kuupäeval on kõrgem kui teile märgitud hind, võtame teiega juhiste saamiseks ühendust enne tellimuse vastuvõtmist. Kui me aktsepteerime ja töötleme teie tellimust, mille puhul hinnakujundusviga on ilmne ja eksimatu ning te oleksite võinud mõistlikult tunnistada väärhinnanguks, võime lepingu lõpetada, tagastada teile kõik teie makstud summad ja nõuda teile tarnitud kauba tagastamist. .
12.5 Millal ja kuidas peate maksma. Kõik maksed tehakse kas krediit- või deebetkaardiga. Kõik müügid ja maksed tehakse naelsterlingites. Makseid töötleb "kolmandast osapoolest töötleja", kes nendes nõuetes ja tingimustes viitab Stripe maksetingimused. Peate toodete eest tasuma enne, kui me need välja läheme. Kinnitate, et kuni me pole saanud kinnitust oma kolmandast isikust töötlejalt, ei ole makset nõuetekohaselt tehtud ja tellimust ei saadeta. Teie vastutate selle eest, et "kolmanda osapoole töötlemisagendil" oleks kogu teie tellimusperioodi jooksul õiged ja kehtivad makseandmed.
12.6 Võime oma hindu muuta. Jätame endale õiguse mis tahes teenuste tasusid igal ajal muuta. Nõustume Teid tasude muutumisest vähemalt 30 (kolmkümmend) päeva ette teatama. Kui te selliste tasude muudatustega ei nõustu, on teil õigus oma tellimus lõpetada.
12.7 Mida teha, kui arvate, et arve on vale?. Kui arvate, et arve on vale, võtke meiega sellest viivitamatult ühendust. Enne vaidluse lahendamist ei pea te intressi maksma. Kui vaidlus on lahendatud, võtame õigesti arveldatud summadelt intressi alates esialgsest maksetähtpäevast.

13.0 Meie vastutus teile tekitatud kaotuse või kahju eest

13.1 Vastutame teie ees meie poolt tekitatud ettenähtava kahju ja kahju eest. Kui me neid tingimusi ei järgi, vastutame teile tekitatud kaotuse või kahju eest, mis on ettenähtav tagajärg sellest, et me rikume käesolevat lepingut või me ei kasutanud mõistlikku hoolt ja oskusi, kuid me ei vastuta kahjude või kahjude eest, mis on pole ette näha. Kahju või kahju on ette näha, kui on ilmne, et see juhtub või kui lepingu sõlmimise ajal teadsime nii meie kui ka teie, et see võib juhtuda, näiteks kui arutasite seda meiega müügiprotsessi käigus.
13.2 Me ei välista ega piira mingil viisil oma vastutust teie ees, kui see oleks ebaseaduslik. See hõlmab vastutust surma või kehavigastuste eest, mis on põhjustatud meie hooletusest või meie töötajate, agentide või alltöövõtjate hooletusest; pettuse või petturliku valeandmete esitamise eest; teie seaduslike õiguste rikkumise eest seoses toodetega, nagu on kokkuvõtlikult kirjeldatud punktis 11.2; ja defektsete toodete puhul 1987. aasta tarbijakaitseseaduse alusel.
13.3 Me ei vastuta ärikahjude eest. Tarnime tooteid ainult koduseks ja erakasutuseks. Kui kasutate tooteid mis tahes kaubanduslikul, ärilisel või edasimüügi eesmärgil, ei vastuta me teie ees mis tahes saamata jäänud kasumi, äritegevuse kaotuse, äritegevuse katkemise või ärivõimaluste kaotamise eest.

14.0 Kuidas me võime teie isikuandmeid kasutada Kasutame teie isikuandmeid ainult nii, nagu on sätestatud meie Privaatsuspoliitika.

15.0 Muud olulised terminid

15.1 Võime selle lepingu kellelegi teisele üle anda. Võime oma nendest tingimustest tulenevad õigused ja kohustused üle anda teisele organisatsioonile. Võtame teiega ühendust, et anda teada, kui plaanime seda teha. Kui te ei ole ülekandega rahul, võite meiega lepingu lõpetamiseks ühendust võtta 14 päeva jooksul pärast seda, kui oleme teile sellest teatanud, ja tagastame teile kõik ettemaksed, mille olete tarnimata toodete eest teinud.
15.2 Oma õiguste kellelegi teisele üleandmiseks vajate meie nõusolekut. Võite oma nendest tingimustest tulenevad õigused või kohustused teisele isikule üle anda ainult siis, kui nõustume sellega kirjalikult.
15.3 Kellelgi teisel ei ole selle lepingu alusel mingeid õigusi. See leping on teie ja meie vahel. Ühelgi teisel isikul ei ole õigusi selle tingimusi jõustada.
15.4 Kui kohus leiab, et osa käesolevast lepingust on ebaseaduslik, jääb ülejäänud osa jõusse. Nende tingimuste iga lõige toimib eraldi. Kui mõni kohus või asjaomane asutus otsustab, et mõni neist on ebaseaduslik, jäävad ülejäänud lõiked täies mahus kehtima.
15.5 Isegi kui me viivitame selle lepingu täitmisega, saame selle siiski hiljem jõustada. Kui me ei nõua viivitamatult, et teeksite midagi, mida nende tingimuste kohaselt peate tegema, või kui me viivitame teie vastu meetmete võtmisega seoses teie lepingu rikkumisega, ei tähenda see, et te ei pea neid asju tegema ja see ei takista meil hiljem teie vastu samme astumast. Näiteks kui jätate makse tegemata ja me ei jälita teid, vaid jätkame toodete pakkumist, võime siiski nõuda, et te teeksite makse hiljem.
15.6 Millised seadused kehtivad selle lepingu suhtes ja kuhu võite algatada kohtumenetluse. Neid tingimusi reguleerivad Inglise seadused ja te võite algatada toodetega seoses kohtumenetluse Inglise kohtutes. Kui elate Šotimaal, võite algatada toodete suhtes kohtumenetluse kas Šotimaa või Inglismaa kohtus. Kui elate Põhja-Iirimaal, võite toodete suhtes algatada kohtumenetluse Põhja-Iirimaa või Inglismaa kohtutes.